Loading..
Blefaroplastyka

Plastyka powiek górnych i dolnych

Blefaroplastyką jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na usunięciu nadmiaru skóry, tkanek tłuszczowych i/ lub mięśni z powiek. Zabieg ten ma na celu poprawienie wyglądu powiek, redukcję worków pod oczami oraz poprawę widoczności pola widzenia. Blefaroplastyka może być przeprowadzana zarówno na górnych, jak i dolnych powiekach.
nasze usługi

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Nasza propozycja z zakresu medycyny estetycznej to szansa na polepszenie Twojego wyglądu, zyskanie większej pewności siebie oraz poprawę stanu zdrowia.
Napisz do nas

Zarezerwuj wizytę

kalinaj
Korektapowiekmoże nie tylko poprawić estetykę twarzy, ale także przynieśćkorzyścizdrowotne.
chirurg plastyczny

DR kalina jędrzejko

Używam najwyższej klasy technik z zakresu chirurgii plastycznej, co gwarantuje bardziej autentyczne rezultaty oraz minimalizuje widoczność blizn. Moje umiejętności obejmują precyzyjne wykonywanie nacięć oraz usuwanie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej, poprawiając zarówno estetykę, jak i funkcjonalność oka.

Posiadam bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych problemów związanych z powiekami. Moja praca opiera się na dogłębnej wiedzy anatomicznej, nowoczesnych technikach chirurgicznych oraz indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, aby zapewnić im najlepsze wyniki i zadowolenie z efektów zabiegu.

Dążę do ciągłego doskonalenia moich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych, aby zapewnić moim pacjentom najwyższą jakość opieki chirurgicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Hiszpanii w trakcie stypendium na Universidad Complutense de Madrid.
Opinie

Sprawdź co o naszych usługach sądzą pacjenci